План – прием

Разпределение на учениците от VIII клас по паралелки за учебната 2023/2024 година
Профил „Чужди езици“ – немски език с английски език
VIIIа клас
1. Александра Бориславова Илчева
2. Александра Мирославова Дюлгерова
3. Александър Ангелов Николов
4. Борислав Иванов Георгиев
5. Боряна Иванова Улева
6. Васил Асенов Стойнов
7. Виктория Георгиева Георгиева
8. Георги Александров Новоместски
9. Георги Георгиев Кънев
10. Димитър Тодоров Пенчев
11. Елица Спасова Грозданова
12. Ивайла Иванова Шуманова
13. Иван Ангелов Стамболийски
14. Иван Тханг Буй
15. Йоана Йорданова Палешникова
16. Костадин Александров Атанасов
17. Мануела Филипова Манева
18. Мариела Борисова Гешева
19. Мария Атанасова Петкова
20. Мартин Георгиев Куманов
21. Милица Светославова Костадинова
22. Радина Бориславова Бъндева
23. Рая Георгиева Цанкова
24. Теодор Радославов Присадников
25. Тодор Георгиев Войников
26. Христина Христова Генова
VIIIб клас
1. Алекс Емил Йорданов
2. Александра Калоянова Андреева
3. Александър Георгиев Чолаков
4. Амелия Станиславова Димитрова
5. Анджелика Николаева Петрова
6. Андрей Георгиев Аргиров
7. Ася Георгиева Симеонова
8. Василена Илиева Музева
9. Венета Петрова Стоянова
10. Виктория Ивайлова Димитрова
11. Галя Николаева Божилова
12. Георги Димитров Донев
13. Димитър Кирилов Маринков
14. Здравко Стоянов Георгиев
15. Ивайло Димитров Хаджийски
16. Исая Динкова Атанасова
17. Каталина Димитрова Ангелова
18. Мартин Лазаров Костов
19. Петър Андреев Маринов
20. Петя Георгиева Димитрова
21. Пламена Здравкова Здравкова
22. Пламена Станиславова Вълканова
23. Самуел Макс Кумруян
24. Сияна Стефанова Стефанова
25. Станислав Ангелов Апостолов
26. Теодор Любомиров Васев
VIIIв клас
1. Александра Йорданова Войводова
2. Антония Стефанова Стефанова
3. Атанас Стефанов Божилов
4. Ванеса Росицева Пилафова
5. Венелина Антонова Николова
6. Венцислав Георгиев Апостолов
7. Георги Светлозаров Тодоров
8. Дейвид Петков Пепелов
9. Димитър Георгиев Георгиев
10. Димитър Росенов Владимиров
11. Емануела Жекова Арабаджиева
12. Зафир Георгиев Хамамджиев
13. Ивайло Красимиров Шуманов
14. Илиян Йорданов Кашев
15. Ирина Владимирова Горанова
16. Калоян Йорданов Рашков
17. Константин Стефанов Петков
18. Костадинка Наскова Николова
19. Кристина Стайкова Нонова
20. Лейс Бакри Наура
21. Лина Здравкова Зеленгорова
22. Мариела Цветомирова Иванова
23. Нели Петрова Карабойчева
24. Рая Петрова Бонева
25. Цветелина Цветанова Кесова
26. Яна Радославова Станкова
VIIIг клас
1. Ангел Петров Колев
2. Андрей Александров Заев
3. Антоний Юриев Шопов
4. Виктор Димитров Бъков
5. Виктор Иванов Тодоров
6. Виктория Ивайлова Атанасова
7. Георги Димитров Георгиев
8. Димитър Петров Димитров
9. Евтим Николаев Янев
10. Иванина Яворова Георгиева
11. Изабела Валентинова Фурнаджиева
12. Йоана Стоилова Млеканова
13. Кристиян Иванов Костов
14. Лъчезар Георгиев Петров
15. Маргарита Радославова Величкова
16. Марио Юриев Шопов
17. Мартин Йорданов Серьов
18. Петя Ивайлова Власова
19. Пресияна Николаева Недялкова
20. Преслав Добринов Колев
21. Рая Александрова Маринова
22. Рая Йорданова Станоева
23. Симона Славейкова Ненчева
24. Стела Венциславова Стойчева
25. Сузана Миленова Трофилова

Профил „Чужди езици“ – английски език с немски език
VIIIд клас

1. Александър Петров Савов
2. Анна-Мария Пламенова Пенчева
3. Валентина Стоянова Йорданова
4. Ванеса Стефанова Танева
5. Венислава Яворова Пенова
6. Дарина Миленова Трифонова
7. Десислава Георгиева Спасова
8. Диана Георгиева Божинова
9. Димитър Георгиев Павлов
10. Ивелина Стефанова Донова
11. Ивон Петрова Тодорова
12. Йордан Николов Стоилов
13. Калина Делянова Бакалова
14. Карина Неделчева Ситнова
15. Костадин Георгиев Момчев
16. Мая Николаева Сестримска
17. Мелани Стоянова Маринска
18. Николай Георгиев Алваджиев
19. Николай Петров Николов
20. Райън Петров Пършев
21. Рая Александрова Мацанова
22. Стела Бориславова Радина
23. Стефани Василева Петрова
24. Стиляна Йорданова Гергиминова
25. Теодор Станиславов Козарев
26. Шерлин Али Джан
VIIIе клас
1. Александра Иванова Дончева
2. Александър Александров Литов
3. Владимир Владимиров Гьошев
4. Георги Мирославов Георгиев
5. Гергана Борисова Гюрджеклиева
6. Гергана Георгиева Загорска
7. Деяна Георгиева Костова
8. Димитър Атанасов Вълчев
9. Елена Атанасова Бютюнева
10. Жасмина Десимирова Иванова
11. Ивайла Венелинова Стоянова
12. Игор Володиев Домашенко
13. Йоанна Димитрова Кежова
14. Карина Веселинова Делчева
15. Красимир Красимиров Неделев
16. Кристина Мирославова Вълканова
17. Мария Костадинова Костадинова
18. Невена Иванова Пенова
19. Радост Георгиева Василева
20. Румяна Атанасова Забуртова
21. Сияна Георгиева Петрова
22. София Николаева Вълкова
23. Стефан Веселинов Митров
24. Теодор Костадинов Тодоров
25. Християна Иванова Луджева

Профил „Чужди езици“ – френски език с английски език
VIII ж клас

1. Адриана Милчева Дудова
2. Ани Илиева Узунова
3. Анна Димитрова Генчева
4. Божидара Анова Лукова
5. Виктория Лазарова Козарева
6. Владислава Красимирова Рангелова
7. Габриела Радостинова Пиперова
8. Габриела Стоилова Стойнова
9. Даниел Николаев Влахов
10. Елена Николаева Ненкова
11. Елена Петкова Чонева
12. Емил Николаев Балабанов
13. Емилия Георгиева Асенова
14. Ивана Иванова Георгиева
15. Илияна Атанасова Мичева
16. Йоана Стоянова Христова
17. Кристиян Благовестов Папазов
18. Мария Николаева Микова
19. Михаил Светославов Велевски
20. Натали Димитрова Якимова
21. Николай Стоянов Дринов
22. Симона Спиридонова Спирова
23. Спасимира Димитрова Мантарова
24. Филипа Костадинова Тошева
25. Цветелина Николаева Калоферова 

Записване на ученици в VIII клас в ЕГ „Бертолт Брехт“ за 2023/2024 учебна година.

  1. Прием:

ЕГ „Бертолт Брехт“ приема ученици в паралелки с профил „ЧУЖДИ ЕЗИЦИ“, както следва:

  • немски език, английски език – 4 паралелки
  • английски език, немски език – 2 паралелки
  • френски език, английски език – 1 паралелка
  1. График за записване

2.1. Записване на приетите ученици на първи етап на класиране или подаване на заявление за участие във втори етап на класиране

от 13 до 17 юли 2023 г. /без събота и неделя/,

от 8:30 до 17:00 ч.

2.2. Записване на приетите ученици на втори етап на класиране

от 20 до 24 юли 2023 г. /без събота и неделя/,

от 8:30 до 16:30 ч.

2.3. Записване на приетите ученици на трети етап на класиране

от 1 до 2 август 2023 г.,

от 8:30 до 16:30 ч.

2.4. Записване на приетите ученици на четвърти етап на класиране

от 11 до 14 август 2023 г. /без събота и неделя/,,

от 8:30 до 16:30 ч.

2.5. Попълване на незаетите места след четвърти етап на класиране става  в периода до 10 септември 2023 г. /очаквайте допълнителна информация/.

  1. Необходими документи за записване
  • Заявление до директора /бланка образец, предоставя се при записването на ученика в ЕГ „Бертолт Брехт“/;
  • Оригинал на свидетелството за основно образование;
  • Талон за здравното и имунизационното състояние на ученика към момента на записването /издава се от личния лекар/.

План прием -график за учебната 2023 – 2024г.

Изменение и допълнение към заповед

Посетители 6,121 , За деня 13 


Партньори




Харесайте ни!

Архив