Списъци на учениците в VIII клас

от на сеп..03, 2021, под Ученици

Профил „Чужди езици“ – немски език с английски език

VIII а клас

  1. Анджелина Василева Ангелова
  2. Апостол Николаев Христов                      
  3. Атанас Георгиев Ставрев
  4. Василена Василева Малинова
  5. Георги Стоянов Тодоров                           
  6. Дани Венциславова Антонова
  7. Дарина Михайлова Воденичарова
  8. Димитър Ивов Колчаков    
  9. Звездомир Огнянов Тасев
  10. Ивайла Иванова Бързанова
  11. Ирена Мартинова Христова
  12. Йоана Иванова Шуманова                        
  13. Йордана Костадинова Гешева                   
  14. Йорданка Евгениева Димитрова
  15. Лука Антониев Влахоянов
  16. Магдалина Василева Малинова               
  17. Мария Иванова Василева                          
  18. Мартин Данаилов Пехливански               
  19. Младен Георгиев Марков
  20. Петко Георгиев Керемидов
  21. Полина Лъчезарова Петрова
  22. Ростислава Василева Вълкова
  23. Сияна Василева Малинова
  24. Спас Иванов Мерджов
  25. Спасия Марекова Биволарова
  26. Цветелина Григорова Пешлова

VIII б клас

  1. Ана Мария Запринова Топалова
  2. Анелия Данаилова Комсийска
  3. Атила Биртан Мехмед
  4. Белослава Сергеева Стойнова
  5. Велизар Димитров Пенчев
  6. Величка Димитрова Кременарова
  7. Габриела Александрова Димитрова
  8. Георги Ангелов Спасов
  9. Деница Георгиева Струмина
  10. Деница Цветанова Кеманова
  11. Ели Джейн Вучкова-Тъкет
  12. Златка Ангелова Чергарова
  13. Иван Илиев Балабанов
  14. Иван Николаев Ковачев
  15. Илиана Кирилова Гаджова
  16. Йоана Борисова Годжунова
  17. Кръстиан Христов Христов
  18. Лени Руменов Момчилов
  19. Максим Ангелов Нейчев
  20. Мариела Валентинова Арменова                   
  21. Нина Дойчинова Анчева
  22. Памела Иванова Стоянова
  23. Симона Иванова Торкова
  24. Християна Георгиева Димитрова
  25. Цветелина Василева Йотова
  26. Цветомир Ангелов Куртаков              

VIII в клас

  1. Александър Крумов Златарев
  2. Белослава Кристинова Джигова
  3. Виктория Георгиева Деянова
  4. Габриела Бориславова Велева
  5. Габриела Василева Щерева
  6. Георги Василев Марчин
  7. Дария Венциславова Рибарова
  8. Деница Красимирова Василева
  9. Димитър Тодоров Церовски
  10. Зорница Александрова Стоилова
  11. Калина Калоянова Дачева
  12. Кристиян Драганов Йорданов
  13. Магдалена Илиева Пройчева
  14. Максима Максим Максимова
  15. Мартин Антонов Попов
  16. Мартин Кръстев Николов                         
  17. Никола Богомилов Цветанов
  18. Ренета Александрова Тасева
  19. Сияна Илиева Николова
  20. София Стоянова Витекова
  21. Стефания Георгиева Петкова                   
  22. Стефания Огнянова Анчина
  23. Теодор Запрянов Генков
  24. Фади Хасан Муауад
  25. Фьодор Фьодоров Кепенеров
  26. Цветелина Георгиева Стойнова               

VIII г клас

  1. Алекс Христов Георгиев                                                   
  2. Александър Димитров Трендафилов
  3. Анастасия Георгиева Бонева                    
  4. Анна-Мария Николаева Стоянова            
  5. Антъни Димитър Симеонов                                                         
  6. Валерия Георгиева Спасова                                                                                 
  7. Венцислава Венциславова Генчева         
  8. Виолета Георгиева Влъчкова                                           
  9. Георги Иванов Лулчев                               
  10. Георги Костадинов Трендафилов                                                 
  11. Ива-Елизабет Ян Щас                                
  12. Иван Иванов Станоев                                
  13.  Ивана Димитрова Калинина
  14. Ивет Георгиева Тончева                            
  15. Йоана Бориславова Клисурска                             
  16. Катрин Ангелова Шопова                                                            
  17. Киара Димитрова Русинова                                                          
  18. Кристияна Димитрова Пачева                  
  19. Нели Йонкова Пенчева                              
  20. Стилияна Кръстева Кръстева                                                       
  21. Стилян Атанасов Попов                            
  22. Таня Димитрова Владимирова                 
  23. Теодор Лазаров Кишов                              
  24. Теодор Руменов Янъков                            
  25. Християн Христов Кацаров                                                         
  26. Яница Михайлова Фолева                                                                        

                  Профил „Чужди езици“ – английски език и немски език

VIII д клас

  1. Александра Александрова Керина                       
  2. Анелия Ангелова Попова
  3. Антония Пламенова Попова                                 
  4. Белослава Димитрова Комсийска
  5. Валари Емилова Кръстева
  6. Васил Йорданов Спасов
  7. Весела Кирилова Жечева                                      
  8. Виктория Ангелова Пенчева                                
  9. Виктория Атанасова Стоицева
  10. Георги Кирилов Кацаров
  11. Георги Стоянов Стоянов
  12. Ева Василева Филипова
  13. Ивана Валентинова Фердова                                
  14. Изабел Стефанова Томева
  15. Йоана Емилова Смиленова
  16. Йоана Николаева Генова
  17. Йоанна Василева Дачинова
  18. Карина Стилиянова Углешова
  19. Кристиана Димитрова Катранкова                      
  20. Мартин Йорданов Йорданов
  21. Мартина Данаилова Иванова
  22. Нели Тодорова Вацева
  23. Никола Стоянов Гигов                                          
  24. Ралица Георгиева Вучкова                                    
  25. София Христова Андонова                                   
  26. Стела Николаева Дапкова

VIII е клас

  1. Алексия Петрова Честименска                                                                            
  2. Виктория Иванова Александрова                        
  3. Виктория Петева Станева                                     
  4. Виктория Стоянова Кавръкова                             
  5. Виктория Цветанова Рангелова                            
  6. Габриела Бориславова Златанова                         
  7. Георги Красимиров Темнилов                                                                             
  8. Даниел Николаев Стамболиев                              
  9. Даяна Ангелова Димова                                        
  10. Деница Емилова Посталкова                                
  11. Елена Борянова Консулова                                                                                  
  12. Емилия Димитрова Караджова                                                                            
  13. Иван Иванов Боюклиев                                         
  14. Иванина Николаева Стойчева                              
  15. Изабел Красимирова Арапова                              
  16. Лили Димитрова Найденова                                 
  17. Мартин Димитров Бишуров                                  
  18. Михаела Руменова Терзийска                               
  19. Нели Владимирова Георгиева                              
  20. Памела Франческова Милаццо                             
  21. Петко Веселинов Иванов                                      
  22. Полина Димитрова Ангелова                               
  23. Теди Асенова Тодоров                                                                                          
  24. Христиана Ангелова Цветинова                                                                         
  25. Християна Боянова Кабашка
  26. Янислава Димитрова Комсийска                         

Профил чужди езици – френски език и английски език

VIII ж клас

  1. Ангел Стоянов Коцев                                            
  2. Анна-Никол Ангелова Дудова                                                     
  3. Атанас Сотиров Къчев                                           
  4. Васко Димитров Попов
  5. Виктория Николаева Керинова                
  6. Габриела Иванова Стойчева                                 
  7. Георги Мирославов Горчев                                   
  8. Гергана Илиева Илиева                             
  9. Даниел Иванов Василев                            
  10. Даниела Христова Захариева                                
  11. Димитър Тодоров Роглев                          
  12. Иван Димитров Йорданов                                     
  13. Илияна Илиева Видьова                                        
  14. Карин Венциславова Николова                            
  15. Кристиян Костадинов Иванов                              
  16. Кристияна Цветанова Палазова                            
  17. Лъчезар Лъчезаров Минев                        
  18. Мария Иванова Попова                             
  19. Мария Костадинова Млекарова                            
  20. Петя Василева Блангева                                        
  21. Сияна Василева Керина     
  22. Стефан Георгиев Харизанов                                 
  23. Стефан Стоянов Благоев                                       
  24. Стефан Тодоров Карушев                                     
  25. Стефани Ивова Цанков -Узунова                         
  26. Стефани Методиева Йорданова                            

споделяне в социални мрежи


Коментирането е забранено.

Партньори




Харесайте ни!

Архив