ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ “БЕРТОЛТ БРЕХТ”

Разпределение на учениците от VIII клас по паралелки

от на сеп.04, 2019, под Ученици

Профил „Чужди езици“ – немски език, английски език
VIII а клас – кл. ръководител Лилия Мерджова

  1.  Александра Александрова Долева            
  2.  Александър Иванов Кръстев                                 
  3.  Виктория Емилова Илкова                        
  4.  Габриела Пламенова Главчева                              
  5.  Габриела Станиславова Серафиева                      
  6.  Даниела Марианова Дойчева                                
  7.  Деан Делчев Шишиньов                            
  8.  Деница Георгиева Арабова                        
  9.  Диляна Николова Стойчева                                   
  10.  Елена Николаева Стоилова                       
  11.  Елица Светлинова Тарашева                                 
  12.  Иванина Венциславова Антонова            
  13.  Ивелина Йорданова Енкина                                  
  14.  Иво Димитров Пильов                                           
  15.  Илиян Петров Лупов                                              
  16.  Йоана Петрова Паланкалиева                               
  17.  Йоана Стоянова Бабачева                          
  18.  Йордан Веселинов Делчев                         
  19.  Константин Стоянов  Бабачев                   
  20.  Марина Георгиева Милчева                                  
  21. Мария – Магдалена Петрова Гуглева      
  22.  Мария Петкова Манова                                          
  23.  Мартин Йорданов Сираков                       
  24.  Ненчо Петров Паланкалиев                                   
  25.  Росица Атанасова Воденичарова
  26.  Стефан Иванов Мерджов                           
  27.  Чавдар Ангелов Василев                           

 VIII б клас – кл. ръководител Величка Стоянова

  1. Александра Александрова Дилчовска                  
  2. Белослава Петрова Генова
  3. Биляна Бориславова Тодорова
  4. Благовест Методиев Цветков                                 
  5. Василена Георгиева Байлова                                  
  6. Величка Велчева Георгиева                       
  7. Георги Мирославов Попов                         
  8. Георги Петров Георгиев
  9. Ивайло Димитров Янков                            
  10. Ивана Божидарова Данаилова                               
  11. Ивелина Ненкова Ципоркова                                 
  12. Йоана Димитрова Михайлова                                            
  13. Йорданка Любомирова Динчева                
  14. Лаура Димитрова Керемидова                               
  15. Лора Веселинова Балабанлиева                 
  16. Людмила Ангелова Василева                                 
  17. Мариана Ангелова Кадинова                                 
  18. Мария Георгиева Димитрова         
  19. Никол Иванова Железчева                          
  20. Никол Павлова Драева                                
  21. Никола Петров Георгиев                                        
  22. Полина Василева Керина                            
  23. Радина Кръстева Петрова               
  24. Станислава Иванова Пейчева                                                                    
  25. Стефан Димитров Василев                         
  26. Фанка Венцеславова Бонева                                   
  27. Христина Емилова Натова             

 VIII в клас – кл. ръководител Стоян Манолев

  1. Александрия Кирилова Георгиева 
  2. Антоан Георгиев Сираков                          
  3. Антонио Антониев Антонов                                  
  4. Атанаска Славчова Божкова
  5. Валерия Анатолиева Петрова                                
  6. Василена Георгиева Китенова                   
  7. Веселина Георгиева Стойнова                               
  8. Гергана Красимирова Пенова
  9. Даниел Петьов Божилов
  10. Елеонора Красимирова Перничева           
  11. Елица Спасова Вълчева                              
  12. Зорница Димитрова Стоилова                                           
  13. Иван Емилов Додников                                          
  14. Ивана Славова Шаркова                             
  15. Иглика Йорданова Йорданова                               
  16. Йоана Димитрова Иванова                         
  17. Йоана Йорданова Михайлова                                 
  18. Йорданка Василева Василева                                 
  19. Мартин Василев Димитров                        
  20. Мина Миткова Здравкова                           
  21. Румяна Илиева Терзиева                 
  22. Славина Страхилова Енджова                   
  23. Стефан Димитров Костов               
  24. Стилиян Тодоров Чакъров                          
  25. Стоян Филипов Зайков                                           
  26. Цветослава Георгиева Аргирова

 VIII г клас – кл. ръководител Емилия Духовникова

  1. Александра Атанасова Кюркчиева            
  2. Александър Атанасов Йосифов                 
  3. Александър Даниелов Банчев                                
  4. Амелиа Ивова Илчева                                             
  5. Виктория Стоянова Веселинова                
  6. Гергана Атанасова Николова                                 
  7. Дейзи Данаилова Динева                            
  8. Димитър Георгиев Георгиев                                  
  9. Зорница Станиславова Илиева                              
  10. Ивана Илиянова Бодурова              
  11. Изабел Николаева Маратилова
  12. Ирина Иванова Манджукова                                                                      
  13. Камелия Фиданова Фиданова                                
  14. Кристина Георгиева Гюрджийска             
  15. Кръстина Спасова Атанасова                                 
  16. Лилия Стоянова Палийска
  17. Мая Йорданова Трендафилова                   
  18. Михаела Андреева Алексиева                                
  19. Николай Николаев Маратилов
  20. Николай Стоянов Георгиев                        
  21. Пламен Георгиев Лазаров                           
  22. Рая Димитрова Гилева                                            
  23. Симона Димитрова Тодорова                                 
  24. Теодора Тодорова Балабанова                               
  25. Тея Валериева Божинова                                                    
  26. Христо Димитров Ненчев                           
  27. Цветелина Стоименова Тахтакова                         

Профил „Чужди езици“ – английски език, немски език

 VIII д клас – кл. ръководител Цветелина Килитанова

  1. Алис Макс Кумруян                        
  2. Ана – Мария Ангелова Цветинова            
  3. Ангел Апостолов Мадин                            
  4. Анелия Благовестова Стамболийска         
  5. Виктория Владимирова Тодорова
  6. Виктория Георгиева Георгиева      
  7. Гергана Любомирова Синапова
  8. Гергана Трендафилова Велева
  9. Ивелина Андреева Андреева                                  
  10. Иво Савов Кънев                                         
  11. Йоана Светославова Чукова
  12. Мария Николова Гергова                            
  13. Мирен Николаева Крайнина                                  
  14. Нешко Ивов Такучев                                               
  15. Никола Свиленов Иванов                           
  16. Патрисия Димитрова Рупова                                  
  17. Петър Славчов Найденов                           
  18. Преслава Петрова Баракова            
  19. Румелиа Тончева Тончева
  20. Спас Павлов Хаджийски                            
  21. Спаска Ангелова Томева                             
  22. Станимир Георгиев Георгиев         
  23. Стефания Василиос Мавриду
  24. Христина Илиянова Пискова
  25. Христо Атанасов Димов                             
  26. Христо Павлинов Спасов   

 VIII е клас – кл. ръководител Атанаска Димитрова

  1. Александър Николаев Кайтазов
  2. Антонина Костадинова Тодорова
  3. Борислав Димитров Цветков
  4. Василена Величкова Величкова
  5. Велина Панайотова Димитрова
  6. Величко Димитров Костов
  7. Виктория Василева Енкина
  8. Габриела Ангелова Николова
  9. Евелин Веселинова Василева
  10. Иван Кирилов Ладжов
  11. Иванка Георгиева Нешкова
  12. Йоана Илиева Стоилова
  13. Кирил Зарков Николов
  14. Любомир Иванов Иванов
  15. Малина Атанасова Йорданова
  16. Мариан Ивайлов Иванов
  17. Мариела Петрова Томова
  18. Мария Петрова Горчева
  19. Миглена Станимирова Станкова
  20. Мирем Рамаданова Сарова
  21. Павел Емилов Николов
  22. Петко Щерев Кънев
  23. Сами Жихад Далли
  24. Силвия Георгиева Касапчева
  25. Симона Стефанова Стоянова
  26. Теодора Георгиева Апостолова

Профил „Чужди езици“ – английски език, френски език

VIII ж клас – кл. ръководител Лилия Кирова

  1. Александър Александров Младенов                                 
  2. Ангелина Борисова Пейчинова                             
  3. Борислава Бориславова Лазарова                          
  4. Виктория Лъчезарова Бонджакова                        
  5. Георги Иванов Клисуранов                                    
  6. Георги Руменов Кушлев                                         
  7. Джулиа Ивайлова Павлова                                     
  8. Ива Стоилова Латинова                                                      
  9. Ивана Иванова Игнатова                                        
  10. Иво Димитров Стефанов                                                    
  11. Иво Иванов Стоименов                                                      
  12. Илия Методиев Ушев                                                          
  13. Йелмаз Сурай Зъмбов                                                         
  14. Йоанна Благова Овчарова                                       
  15. Кристиян Пламенов Павлов                                   
  16. Кристофър Василев Терзийски                                          
  17. Мартин Георгиев Георгиев                                    
  18. Мирослав Цветанов Начев                                     
  19. Николета Тошкова Костадинова                           
  20. Памела Добромирова Радева                                              
  21. Петър Симеонов Димитров                                    
  22. Петя Михайлова Цветанова                                   
  23. Рени Симеонова Иванова                                       
  24. Спас Спасов Иванов                                                
  25. Шохрет Енвер Халибрямова          
  26. Яна Красимирова Джимова                        

Профил „Чужди езици“ – френски език, английски език

VIII з клас – кл. ръководител  Доротея Николова

  1. Абдулла Бакри Наура                                              
  2. Ангел Ангелов Пунтев                                           
  3. Ангел Найденов Найденов
  4. Анелия Герганова Георгиева                                  
  5. Анна Георгиева Попова                                          
  6. Борил Драгомиров Топалов                        
  7. Борислав Бориславов Даскалов               
  8. Георги Георгиев Иванов                             
  9. Георги Николаев Джалъзов                        
  10. Гергана Иванова Мушева                           
  11. Дани Красимирова Войнова
  12. Димо Ивов Асенов
  13. Елица Михайлова Паунова                         
  14. Иван Спиридонов Спиров                          
  15. Иванина Димитрова Малинова                              
  16. Катерина Тодорова Влашева                                  
  17. Луиза Николова Карагьозова                                 
  18. Маргарита Федева Данова                          
  19. Мария Георгиева Петрова                          
  20. Мария Людмилова Найденова                               
  21. Мартин Павлов Балабанов                       
  22. Милена Рашкова Рашкова                          
  23. Преслава Петракова Стефанова                             
  24. Соня Божидарова Александрова                
  25. Стефан Стефанов Илиев                             
  26. Стоян Йорданов Младенов

социални мрежи


Коментирането е забранено.

Партньори


Харесайте ни!

Архив


Tyxo.bg counter