ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ “БЕРТОЛТ БРЕХТ”

Разпределение на учениците от VIII клас по паралелки

от на сеп.11, 2018, под Ученици

Профил „Чужди езици“ – немски език, английски език

VIIIА КЛАС
класен ръководител Лилия Мерджова
1. Александра Александрова Серева
2. Анна Викторова Ганчева
3. Виляна Виденова Минчева
4. Габриела Георгиева Филипова
5. Георги Георгиев Георгиев
6. Гергана Димитрова Георгиева
7. Гергана Ценова Георгиева
8. Ели Георгиева Микова
9. Елиз Сюлейманова Юсиен
10. Зорница Темелкова Телбизова
11. Иван Радославов Пенчев
12. Илияна Пенева Минчева
13. Йоан Георгиев Ненчев
14. Калин Димитров Паунов
15. Калина Бориславова Кузева
16. Красимир Красимиров Илиев
17. Кремена Георгиева Якимова
18. Кристан Йорданова Куленска
19. Леа- Катрин Ринтелман
20. Мартин Панайотов Панайотов
21. Мирела Бориславова Лазарова
22. Никол Василева Бадьокова
23. Николай Георгиев Лилов
24. Николай Михайлов Чуркин
25. ПавелаРадимироваДурева
26. Петя Атанасова Петкова
27. Християна Пенева Минчева

VIII Б КЛАС
класен ръководител Величка Стоянова
1. БелославаЗапринова Петрова
2. БерилЛападжъ
3. Валентин Лъчезаров Пашов
4. Виктория Георгиева Стойнова
5. Виктория Живкова Божилова
6. Георги Викторов Димов
7. Даниела Георгиева Мутавчиева
8. Димитър Станиянов Атанасов
9. Елеонора Георгиева Гъркова
10. Ивайла Стефанова Гълъбова
11. Ивана Василева Славкова
12. Ивона Георгиева Апостолова
13. Йордан Атанасов Тодоров
14. Магдалина Николаева Минчева
15. Мария Георгиева Илиева
16. Мартин Яниславов Терзийски
17. Натали Георгиева Петрова
18. НизарЕрдуханЖребичкалиева
19. Никол Николова Вучева
20. Никола Найденов Кривиралчев
21. Симона Георгиева Мечкарова
22. Симона Димитрова Царска
23. Стоян Димитров Биволарски
24. Таня Асенова Стойнова
25. Умут Басри Ахмед
26. Флора Илинова Пискова

VIII В КЛАС
класен ръководител Стоян Манолев

1. Вера Андреева Андреева
2. Габриела Димитрова Петрова
3. Галя Стоянова Стоянова
4. Георги Георгиев Попов
5. Дарина Атанасова Китова
6. Деница Георгиева Мирчева
7. Димитър Иванов Такев
8. Емилия СтаниславоваПискова
9. Иван Тодоров Начков
10. Ивелина Ивайлова Кръстева
11. Илиана Стойкова Благова
12. Константина Петьова Караджова
13. Кристияна Стоичкова Стоичкова
14. Лина-Мария Александрова Александрова
15. Михаела Генадиева Маринова
16. Мустафа Салих Бухов
17. Николай Димитров Рудев
18. Ния Димитрова Байкова
19. Петя Георгиева Арнаудска
20. Савина Костадинова Кушева
21. Силвия Димитрова Манчева
22. Симона Стоянова Стоянова
23. Славина Ангелова Генова
24. Стиляна Стоичкова Стоичкова
25. Христо Атанасов Вълков
26. Цветомир Йовков Кръстев

VIII Г КЛАС
класен ръководител Емилия Духовникова

1. Весела Николаева Павлова
2. Веселина Евгениева Ганчева
3. Виктория Кирилова Гелеменова
4. Вилиян Бойков Делев
5. Виолета Стефанова Костова
6. Георги Георгиев Теодосиев
7. Георги Красимиров Коцев
8. Гергана Димитрова Енчева
9. Гергана Илиева Узунова
10. Дарина Мирославова Стойнова
11. Десислава Петрова Калчева
12. Димитър Стефанов Стефанов
13. Елеонора Георгиева Ралкова
14. Жанет Иванова Янкова
15. Ивелина Павлова Стефанова
16. Калина Ивайлова Узунова
17. Латинка Тодорова Минкова
18. Мария Георгиева Иванова
19. Никол Христова Минекова
20. Никола ЗаприновПепелов
21. Симона Заркова Вучкова
22. Стилиана Иванова Иванова
23. Таксиархула Яни Бенети
24. Цветан Димитров Еньов
25. Юлиан Ангелов Пеев
26. Яница Димитрова Ангелова

Профил „Чужди езици“ – английски език, немски език
VIIIд КЛАС

класен ръководител Цветелина Килитанова
1. Александра Василева Пачева
2. Александра Венелинова Стоянова
3. Али Муса Алендар
4. Ахмед Али Чешмеджиев
5. Ванеса Радославова Захариева
6. Васа Трифонова Добрева
7. Васил Маринов Кузев
8. Василия Кирилова Методиева
9. Виктор Чавдаров Илиев
10. Габриела Бойкова Торбанова
11. Дарина Красимирова Чавдарова
12. Йоана Петрова Карабойчева
13. Катерина Мирославова Ботева
14. Катрин Делчева Бончева
15. Кристиан Иванов Дорков
16. Кристина Христова Яначкова
17. Лъчезар Неделчев Ситнов
18. Любомира Димитрова Димитрова
19. Мария Стоилова Гешева
20. Мартина Владиславова Синапова
21. Мелиса Ерол Чаушева
22. Милан Петров Пешев
23. Радослав Йорданов Кацаров
24. Сийка Кръстева Велева
25. Соня Кръстанова Маринова
26. Фатма Хасан Ристемова

VIIIЕ КЛАС
класен ръководител Атанаска Димитрова
1. Александра Станиславова Николова
2. АлександраЛазароваЛютакова
3. Васил Спасов Попов
4. Виктория Йорданова Стефанова
5. Димитър Стоянов Тоданов
6. Зоя Кирилова Куртева
7. Ира Йорданова Тодориева
8. Йоана Стоянова Зайкова
9. Костадин Емилов Милев
10. Кристина Велкова Мичкюрова
11. Лара Здравкова Лазарова
12. Лени Викторова Фиданова
13. Лилия Темелкова Шутарова
14. Любомира Петрова Кацарова
15. Мария Георгиева Симеонова
16. Мария Костадинова Анева
17. Никол Петрова Бадева
18. Николай Николаев Топкаров
19. Павел Димитров Мърваков
20. Саша РадостиноваРадованова
21. Селена Атанасова Гайдова
22. Стефания Стефанова Нушева
23. Стоян Иванов Милев
24. Теодор Илиянов Златанов
25. Теодора Неделкова Неделева
26. Ясена Методиева Личкова

Профил „Чужди езици“ – английски език, френски език
VIIIЖ КЛАС

класен ръководител Лилия Кирова
1. АнжелинаКристиянова Миркова
2. Анна Петрова Шкодрова
3. Ванеса Бориславова Тулева
4. Велислава Станимирова Генова
5. Виолета Стоянова Нориева
6. Георги Димитров Пейчев
7. Гергана Ангелова Бързева
8. Даниела Иванова Асенова
9. Димитър Иванов Куртев
10. Димитър Стоименов Калагларски
11. Илияна Любенова Чернева
12. Йоана Александрова Босакова
13. Йорданка Атанасова Илкова
14. Кристиан Ангелов Начков
15. Кристиян Атанасов Топчиев
16. Мариела Николаева Лазарова
17. Мария Лъчезарова Петрова
18. Михаела Методиева Маринкова
19. Радослав Димитров Спасов
20. Росен Димитров Караиванов
21. Росена Красимирова Батаклиева
22. Симона Ангелова Пеканова
23. Теодор Александров Тафраджиев
24. Христо Димитров Сандъкчийски
25. Цветимира Атанасова Севова
26. Цветомира Стоянова Дечева

Профил „Чужди езици“ – френски език, английски език
VIIIЗ КЛАС

класен ръководител Доротея Николова
1. Алекс Димитров Аспарухов
2. Александра Найденова Александрова
3. Анисия Стоянова Димитрова
4. АнтоанаСветославоваПангева
5. Атанас Димитров Пенчев
6. Благо Илинов Кендеров
7. Валентина Валентинова Димова
8. Виктория Рангелова Динкова
9. Гергана Димитрова Василева
10. Елия Василева Ангелова
11. Еманоил Иванов Лесев
12. Лъчезар Лъчезаров Бонев
13. Мариела Йорданова Кирова
14. Марио Иванов Галчев
15. Мария Руменова Стоянова
16. Мирослава Делчева Делева
17. Неделя Атанасова Пенчева
18. Николета Стоянова Пенова
19. Петър Аспарухов Гемиев
20. Снежана Иванова Паликарова
21. София Любомирова Лалина
22. Стела Божидарова Янкова
23. Стефан Живомиров Стефанов
24. Юстина Стоянова Костова

бутон за сайт


Коментирането е забранено.

Партньори


Харесайте ни!

Архив


Tyxo.bg counter