ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ “БЕРТОЛТ БРЕХТ”

Разпределение на учениците от осми клас по паралелки за учебната 2017-2018 година

от на сеп.07, 2017, под Ученици

Профил „Чужди езици“ – немски език, английски език

VIIIA  клас

  1. Габриела Николаева Кордева
  2. Георги Иванов Стоев
  3. Евелина Георгиева Гайдарова
  4. Екатерина Димитрова Антонова
  5. Здравка Димитрова Дунгарова
  6. Иван Енчев Чолаков
  7. Ивелина Георгиева Тенкова
  8. Илияна Ангелова Капитанова
  9. Калоян Веселинов Комсийски
  10. Константин Николаев Николов
  11. Кристиан Иванов Темелков
  12. Любомира Ивелинова Ризова
  13. Мартин Огнянов Тасев
  14. Невена Николаева Узунова
  15. Никол Стоилова Тилева
  16. Никола Бориславов Бъндев
  17. Николай Георгиев Добрев
  18. Оля Радославова Цикалова
  19. Паолина Красимирова Стоянова
  20. Полина Георгиева Караджова
  21. Светослав Тодоров Николов
  22. Севделина Лазарова Пенина
  23. София Николова Чобанова
  24. Стилиян Благоев Папазов
  25. Таня Димитрова Благоева
  26.  Цветелина Иванова Гагова

 

VIIIБ  клас

  1. Антоан Руменов Николов
  2. Антонио Иванов Петков
  3. Асен Атанасов Попов
  4. Виктория Иванова Георгиева
  5. Десислава Здравкова Букова
  6. Емил Михайлов Михайлов
  7. Ива Димитрова Кестенова
  8. Ивайла Владимирова Попова
  9. Ивелина Иванова Арнаудска
  10. Ивелина Костадинова Бъндева
  11. Ивона Николаева Караиванова
  12. Йоанна Александрова Танева
  13. Кирил Станимиров Костадинов
  14. Кристина Атанасова Димитрова
  15. Мария Иванова Дангова
  16. Меги Костадинова Иванчева
  17. Михаела Василева Джунева
  18. Михаела Василева Иванова
  19. Надя Димитрова Козарева
  20. Найден Иванов Гатев
  21. Никол Асенова Иванова
  22. Никол Дианова Георгиева
  23. Никола Петьов Кънчев
  24. Радослав Янакиев Моллов
  25. Цветелина Фердинандова Кърджийска
  26. Яна Димитрова Васева

 

VIIIВ  клас

  1. Анелия Стефанова Кидонова
  2. Антония Каменова Берова
  3. Борислав Руменов Гарчев
  4. Виктория Василева Димитрова
  5. Габриела Тодорова Карушева
  6. Гергана Василева Телбизова
  7. Димитър Георгиев Терзиев
  8. Здравко Александров Мерджанов
  9. Иванка Цветанова Златанова
  10. Илиана Йорданова Зафирова 
  11. Кристина Милкова Георгиева
  12. Кристина Петьова Кечева
  13. Маргарита Николова Хубенова
  14. Мария Атанасова Кокова
  15. Мартин Бориславов Чавдаров
  16. Мартин Георгиев Чалъков
  17. Микаил Росенов Джамбазов
  18. Моника Красимирова Стефанова
  19. Нели Анчева Байрактарова
  20. Николай Георгиев Латев
  21. Николай Иванов Няголов
  22. Нина Георгиева Кънева
  23. Огнян Стоянов Стойков
  24. Станислава Петрова Петрова
  25. Христия Лазарова Бейкова
  26. Явора Георгиева Загорска

 

VIIIГ  клас

  1. Адриана Димитрова Андреева
  2. Анджелина Спасова Шопова
  3. Атанас Руменов Янъков
  4. Борислава Христова Петрова
  5. Габриела Ангелова Велева
  6. Георги Димитров Попов
  7. Георги Фиданов Фиданов
  8. Десислава Йорданова Пенкова
  9. Джесика Денда
  10. Димитрина Петрова Филипова
  11. Димитър Василев Пенчев
  12. Емона Емилова Василева
  13. Зорница Валентинова Шопова
  14. Ивана Петрова Каменска
  15. Йордан Ангелов Манов
  16. Костадин Костадинов Иванов
  17. Мариана Албенкова Кушлова
  18. Надя Атанасова Вълчева
  19. Ния Николаева Арабова
  20. Павела Георгиева Караджова
  21. Полина Лалкова Пандева
  22. Ралица Радославова Стоева
  23. Симона Емилова Николова
  24. Станислав Костадинов Лазаров
  25. Стефан Василев Кърджев
  26. Теодора Веселинова Фотева

Профил Профил „Чужди езици“ –английски език, немски език

 VIIIД  клас

  1. Александра Асенова Делииванова
  2. Ана – Мария Ненкова Годжевъргова
  3. Ангел Добринов Ненов
  4. Анита Руменова Рамова
  5. Божидара Ангелова Харалампиева
  6. Борис Иванов Иванов
  7. Георги Петров Цветанов
  8. Дебора Иванов Лулчева
  9. Денис Динков Кушев
  10. Жан  Лазаров Андреев
  11. Желязко Кирилов Жечев
  12. Зорница Петрова Панова
  13. Ивелина Иванова Хрисина
  14. Ирена Георгиева Златанова
  15. Йоана Славчева Малинова
  16. Калояна Костадинова Тошева
  17. Кристина Людмилова Асенова
  18. Лилия Тодорова Кехайова
  19. Наталия Руменова Ангелова
  20. Николай Николаев Помаков
  21. Петя Йорданова Стефанова
  22. Пламена Запрянова Генкова
  23. Симона Ангелова Груева
  24. Симона Димитрова Нанева
  25. Сияна Петрова Димитракова
  26. Станислава Александрова Медарова
  27. Цветина Георгиева Петрова

VIIIЕ  клас

  1. Александър Панайотов Димитров
  2. Ангел Николаев Сестримски
  3. Анна Валентинова Велева
  4. Валерия Николаева Терзиева
  5. Васил Валентинов Велев
  6. Димитър Захариев Караминов
  7. Елина Мирославова Куманова
  8. Елиф Хюсеин Йешин
  9. Иванка Илиева Караджова
  10. Йоана Йорданова Чавдарова
  11. Кристина Красимирова Маринкова
  12. Лилия Атанасова Петрова
  13. Марина Стефанова Янева
  14. Мария Василева Савова
  15. Мария Младенова Маркова
  16. Мартин Димитров Сталев
  17. Мартин Любомиров Михайлов
  18. Мартина Николаева Тряскова
  19. Милена Ивова Рангелова
  20. Мина Александрова Стоянова
  21. Михаела Стоянова Зонова
  22. Невена Илиева Фиркова
  23. Нели Павлова Божкова
  24. Паула – Мария Георгиева Ангелова
  25. Петър Бориславов Петров
  26. Симона Неджимиева Пашова
  27. Стела Христова Христова

Профил: „Чужди езици“ – английски език, френски език

VIIIЖ  клас

  1. Анна – Мария Тодорова Гагова
  2. Асен Ангелов Николов
  3. Божидар Недков Векилов
  4. Даниел Емилианов Венчев
  5. Даниела Стоянова Младенова
  6. Деяна Борисова Георгиева
  7. Жанина Атанасова Мичева
  8. Звезделина Емилова Бързакова
  9. Зонка Янакиева Кочева
  10. Ирен Николаева Ракова
  11. Йоана Благова Тонева
  12. Калоян Георгиев Джоков
  13. Мария Баликов
  14. Мария Спасова Димова
  15. Мехмед Ефтимов Бозев
  16. Мирослава Николаева Дапкова
  17. Михаела Димитрова Боюклиева
  18. Николай Николаев Пунчев
  19. Петър Александров Петров
  20. Петя Николаева Кендерова
  21. Ралица Стоянова Пенова
  22. Рени Николаева Кирова
  23. Стефан Костадинов Деянов
  24. Стоян Иванов Стоянов
  25. Теодор Георгиев Радев
  26. Тодор Цанков Близнаков

 Профил „Чужди езици“ – френски език, английски език

 VIIIЗ  клас

  1. Александър Кирилов Янков
  2. Анна Иванова Сербезова
  3. Благовест Петров Златанов
  4. Божидара Красимирова Болчева
  5. Васил Иванов Ангелов
  6. Георги Чавдаров Караджов
  7. Давид Димитров Минков
  8. Десислава Иванова Илиева
  9. Деян Димитров Шиков
  10. Димитрийка Иванова Пампова
  11. Димитрия Йорданова Паунова
  12. Иван Петков Василев
  13. Ивана Маринова Котовска
  14. Йоана – Преслава Ангелова Арабаджийска
  15. Йоана Веселинова Стоицева
  16. Йоана Стоянова Костова
  17. Мариела Петрова Джалева
  18. Мария Йорданова Димова
  19. Мария Спасова Михайлова
  20. Миро Симеонов Атев
  21. Нона Петрова Бошева
  22. Пейчо Валентинов Пейчев
  23. Полин Паунова Лазарова
  24. Спас Димитров Димитров
  25. Стефалина Костадинова Христоскова
  26. Стефан Илков Аджов

бутон за социални мрежи


Leave a Reply

Партньори


Харесайте ни!

Архив


Tyxo.bg counter